Nalazite se:

Program - Arhiv emisija

Arhiv emisija

Za preslušavanje emisija kliknite na link poslušajte. Ako želite emisiju spremiti na svoje računalo desnim klikom miša kliknite na link poslušajte i označite Save Target As... ili Save Link As... (ovisno koji internet preglednik koristite). Spremite na računalo.


Propovijed mons. Zlatka Korena - 22. obljetnica Radio Marije




RIJEČ GOSPODNJA



DUHOVNE VJEŽBE:
13. do 16. prosinca 2018. - p. Anto Lozuk


1. razmatranje - tema: „Stupi preda me!“

2. razmatranje - tema: ´Skok´ vjere

3. razmatranje - tema: Vjerujem

4. razmatranje - tema: Vjerujem u Stvoritelja svijeta: nebo i zemlja

5. razmatranje - tema: Mysterium iniquitatis – Misterij zla

6. razmatranje - tema: Vjerujem u Spasitelja: Sakramenat pomirenja

7. razmatranje - tema: „Blažena ti što povjerova!“ (Lk 1,35)

8. razmatranje - tema: Misterij Isusova skrovitog života

9. razmatranje - tema: Krštenje Isusovo

10. razmatranje - tema: Kušnja

11. razmatranje – tema: Temeljna stanja duše: Vjerujem u Duha Posvojitelja

12. razmatranje – tema: Dinamika dobrog izbora

13. razmatranje - tema: Put prema Jeruzalemu: Blaženstva

14. razmatranje - tema: Euharistija

15. razmatranje - tema: Misterij patnje

16. razmatranje - tema: Uskrsnuće







EMISIJE




Petak, 15.03.2019.
09:00
Nadom nošeni – tema: Fizička aktivnost i žensko zdravlje; gošća: Valentina Sumpor, dipl. ekonomistica, fitness trenerica; ur. i vod.: doc. dr. sc. Dubravka Šimunović

10:30 Škrinjica–čuvarica – tema: Klis i kliški uskoci; gost: Damir Žuro iz Udruge povijesne postrojbe Kliški uskoci; ur. i vod.: Zdravka Andrijašević

17:00 Izazovi – tema: Zaštitimo život – najveći Božji dar; gošća: Jasna Ćurić, mag. pharm.; ur. i vod.: Slavica Janković, med. sestra


Četvrtak, 14.03.2019.
09:00
Prigodna emisija – ur. i vod.: Petar Bilobrk

10:30 Škrinjica-čuvarica – tema: U Bednji se govori koj, a ne kaj; gošća: gđa Dragica Žimbrek; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Proničeš me svega i poznaješ – gost: Luka Klarica, bogoslov euharistijske zajednice Omnia Deo; ur. i vod.: Snježana Brkić

21:00 Put k Suncu – ur. i vod.: p. Božidar Nagy


Srijeda, 13.03.2019.
09:00
Katehete – ur. i vod.: preč. Josip Kuhtić

10:30 Promišljajmo glazbu – ur. i vod.: Matija Podnar

17:00 Prostranstva riječi – tema: Galeb; ur. i vod.: Sead Ivan Muhamedagić, prof.

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Socijalno zagovaranje i Caritas; gosti: prof. dr. sc. Stjepan Baloban i doc. dr. sc. Silvija Migles; ur. i vod.: Petar Bilobrk


Utorak, 12.03.2019.
09:00
Škrinjica-čuvarica – tema: Sida Košutić; tekstove pjesama čita Dubravko Sidor; ur.: dr. sc. Vladimir Lončarević; vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Sedma u Duhu i s duhom – ur. i vod.: Tihana Arbanas

17:15 Znanjem do spoznaja – tema: Iz povijesti osnivanja i uređenja parka Zrinjevac u Zagrebu; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Živimo zajedno – gosti: bračni par Dubravko i Suzana Tepeš; ur. i vod.: s. Slavka Sente


Ponedjeljak, 11.03.2019.
09:00
Iz baštine grkokatolika – ur. i vod.: o. Danijel Hranilović

17:00 Nadom nošeni – tema: Polineuropatija; gošća: prof. dr. sc. Ervina Bilić, spec. neurolog; ur. i vod.: s. Augustina Barišić

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Koliko poduzeća žive i mogu li produžiti svoj životni vijek; gost: Hrvoje Bogdan, regionalni direktor Adizes Hrvatska; ur. i vod.: dr. sc. Andreja Švigir


Nedjelja, 10.03.2019.
08:15
Mladi i vjera – tema: Korizma; ur. i vod.: Božidar Biondić

17:00 Duhovno pomoći čovjeku – emisija Centra za duhovnu pomoć – tema: Praštanje oslobađa; ur. i vod.: Kristina Jurković i Lana Poljak Branisavljević

21:00 U ovo vrijeme – tema: Duh ga je vodio pustinjom, gdje bijaše iskušavan; ur. i vod.: Ivica Ursić


Subota, 09.03.2019.
09:00
Kap po kap – slap – tema: Udruga Krijesnica; gošća: Petra Poljak, socijalna radnica; ur. i vod.: Jacqueline Otilija Bat, prof.

11:00 Poruke BDM – tema: Zašto je Lurd tako glasovit; ur. i vod.: p. Ljudevit Josip Jeđud

17:00 Marijina legija – tema: Marijin legionar je posvećen Blaženoj Djevici Mariji; gost: vlč. Marijan Piskač; ur. i vod.: Marijana Oroz

21:00 Snaga Hrvatske – tema: Koordinacija i udruge proistekle iz Domovinskog rata grada Požege i Požeško-slavonske županije; gosti: Ante Pavličević, voditelj koordinacije i predsjednik Hrvatskog časničkog zbora grada Požege, Kata Ronko, predsjednica Udruge roditelja poginulih hrvatskih branitelja Domovinskog rata grada Požega, Krešimir Pavelić, umirovljeni brigadir i predsjednik Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata, Tomica Galović, tajnik Udruge dragovoljaca Domovinskog rata grada Požega i Tomo Vrhovac, predsjednik Udruge  hrvatskih vojnih invalida Domovinskog rata grada Požega; ur. i vod.: Višnja Mikić


Petak, 08.03.2019.
09:00 Odgoj za ideale – tema: Evangelizacija kao lijek; gost: Ivica Lulić; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić 

10:30 Prigodna emisija – tema: Kako moliti?; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

17:00 Nadom nošeni – gosti: Dubravka Zekić Bouček, spec. otorinolaringolog i Krešimir Lovrić, dr. med.; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

21:00 Oči u oči – tema: "Bogu se pokloni" (Otk 8,9); ur. i vod.: Božo Barun


Četvrtak, 07.03.2019.
09:00 Prigodna emisija – ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

10:30
Prigodna emisija – tema: Korizma; gost: don Ante Mateljan; ur. i vod.: Zdravka Andrijašević 
     

17:00
Kazalište bez maske – gosti: Vojin Perić, glumac i ravnatelj Kazališta slijepih i slabovidnih „Novi život“, Petra Radin, redateljica i Mario Kovač, kazališni i filmski redatelj;  ur. i vod.: Ozana Iveković, prof.

21:00
Da svi budu jedno – ur. i vod.: p. Zvonko Vlah


Srijeda, 06.03.2019.

09:00
Biti prijatelj - tema: Korizma i odricanje u korist dobrog prijateljstva; ur. i vod.: vlč. Anđelko Katanec

10:30
Stopama svetih supružnika – tema: Sveti supružnici od XI. do XVIII. stoljeća; ur.: Petar Krešimir Hodžić, dr. med.; vod.: Ivka Malkoč Bastašić

17:00
Škrinjica-čuvarica – tema: Zajednice Mađara u Daruvaru; gošće: predsjednica Zajednice Snježana Szabo, Nada Ocvirk, prof., Ružica Vacka, Katica Nemeš, Branka Dubravac, Milena Šustrić,  Branka Bingula,  Ana Hašpl i Lovorka Pralas, članice pjevačke skupine „Hungarike“ mađarske nacionalne manjine u Daruvaru; ur. i vod.: Višnja Mikić

21:00
Znanjem do spoznaja – ur. i vod.: dr. sc. Ana Volarić Mršić



Utorak, 05.03.2019.
09:00
Prigodna emisija – tema: Korizma; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

10:30
Prigodna emisija – tema: o. Luka Cirimotić: Posvetiti se Bezgrješnom Srcu Marijinu; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

17:00
Znanjem do spoznaja – tema: Zlatna bula Bele IV. Arpadovića zagrebačkom Gradecu; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00
Snaga Hrvatske – tema: Alfe u Domovinskom ratu;  gosti: Ivan Pranjić i Željko Matijević; ur. i vod.: Petar Bilobrk



Ponedjeljak, 04.03.2019.
15:45 Škrinjica-čuvarica – tema: Mjesec hrvatskoga jezika; ur.: Marina Čubrić; vod.: Dalija Mock

17:00
Kroz stoljeća Crkve – tema: Duhovnost Srednjega vijeka; ur.: p. Ivica Musa, DI; vod.: Anđelko Bošnjak

21:00
Iz tame u svjetlo – emisija zajednice Cenacolo – gosti: Zvonka, Dominik i Dalibor iz kuće Zajednice Cenacolo u Gračanima; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić


Nedjelja, 03.03.2019.

08:15 Mladi i vjera – ur. i vod.: Božidar Biondić

16:00
Hrvatski pleter – tema: Hrvatska politička emigracija u 20. stoljeću; gosti: dr.sc. Marin Sopta, predsjednik Centra za za istraživanje hrvatskog iseljeništva i dr.sc. Mijo Korade, profesor povijesti na Hrvatskim studijima Sveučilišta u Zagrebu; ur. i vod.: Jasna Pavelić Jureško  

17:00
Tebi pripadam – ur. i vod.: Kristina Bitanga i Luka Jelavić

21:00 Živjeti Ljubav – gost: prof. dr. sc. Matko Marušić; ur. i vod.: Danijela De Micheli Vitturi


Subota, 02.03.2019.
17:00 Zajednica kršćanskog života - tema: Petoknjižje - knjige Zakona; gost: dr. sc. p. Niko Bilić; ur. i vod.: Anđa Jakovljević, prof.  

21:00 Zašto baš ja? – emisija bogoslova Riječke nadbiskupije – gost: don Zvonimir Badurina; ur. i vod.: Mario Karadakić


Petak, 01.03.2019.
10:30 Nadom nošeni – tema: Tko je i što radi anesteziolog?; gost: Florijan Kušćević, dr. med. spec. anesteziolog u KBC-u Split; ur. i vod.: Zdenka Čorkalo, dr. med. spec. anesteziolog

17:00 Zajednica Molitva i riječ – ur. i vod.: Marjan Presečki

21:00 Oči u oči  – tema: „Tko se zastidi mene i mojih riječi…“ (Mk 8,38); ur. i vod.: Božo Barun


Četvrtak, 28.02.2019.
09:00
Znanjem do spoznaja – tema: Gjuro Stjepan Deželić; ur.: prof. dr. sc. Mijo Korade; vod.: Dalija Mock

10:30 Prigodna emisija – tema: „I tko primi jedno ovakvo dijete u moje ime, mene prima“; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

21:00 Snaga Hrvatske – gost: Zvonimir Kalčik, zamjenik ravnatelja Doma hrvatskih veterana; ur. i vod.: Vlado Čutura


Srijeda, 27.02.2019.
10:30 Sveti u svijetu – ur. i vod.: Sonja Tomić, prof.

17:00 Poziv u svijetu – emisija Franjevačkog svjetovnog reda – tema: Molitveno čitanje Pravila Franjevačkog svjetovnog reda; gost: fra Nikola Vukoja; ur. i vod.: dr. sc. Igor Kanižaj

21:00 Glas sa Šalate – emisija sjemeništaraca Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu na Šalati– tema: "Snaga molitve"; gosti: Karlo Pezić, bogoslov, Amanda Ćurić, maturantica Nadbiskupske klasične gimnazije u Zagrebu i Josip Lulić, sjemeništarac treće godine; vod: David Đuroci, sjemeništarac druge godine


Utorak, 26.02.2019.
09:00
Prigodna emisija – ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

10:30 Dominik – propovjednik milosti – tema: Dominikanski muzeji u RH; gosti: fr. Tomislav Kraljević, p. Damir Šokić i p. Mario Roko Marinov; ur. i vod.: Ana Buljat

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Park Bele IV. na Griču i trgovi koji ga okružuju; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Odgoj za ideale – emisija zagrebačkih bogoslova - tema: Služba akolitata; gosti: bogoslovi 4. godine Patrik Paulić i Matija Slišković; voditelj: Vatroslav Siketić


Ponedjeljak, 25.02.2019.
09:00
Moj život u vjeri – ur. i vod.: dr. sc. vlč. Josip Šimunović

10:30 Škrinjica-čuvarica – tema: Standardni hrvatski i materinji jezik; gost: Mate Šimundić,prof. hrvatskog jezika i književnosti; ur. i vod.: Zdravka Andrijašević

17:00 Pustite malene k meni – tema: Proljeće; gosti: učenici 1a i b razreda 1. katoličke osnovne škole u Zagrebu i njihove učiteljice Marta, Ines i s. Sunčica; ur. i vod.: Dalija Mock

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Apologija sv. Justina – razgovor s Trifunom; ur.: dr. sc. don Ivan Bodrožić; vod.: Petar Bilobrk


Nedjelja, 24.02.2019.
08:15 Mladi i vjera – ur. i vod.: Božidar Biondić

16:00
Nadom nošeni – ur. i vod.: Jasenka Šebečić, prof.

17:00
Škrinjica-čuvarica – gošća: Ana Hašpl, švelja iz Dežanovca, mjesta u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji; ur. i vod.: Višnja Mikić

21:00 Spomenica – tema: Zagorje (Gornja Stubica); gosti: Matija Lešković, Ivan Bokun, Josip Putar i Dragun Žulj; ur. i vod.: mons. Zlatko Koren


Subota, 23.02.2019.
09:00 Nadom nošeni – tema: Anksioznost; gošća: Ana Baotić Bisharat, dr. med.; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Razgovor o književnom djelu – tema: Analiza i interpretacija pjesme Horvatska domovina ili Lijepa naša; gošća: Vlasta Sabljak, prof.; ur. i vod.: Vesela Mađerić, prof.

17:00 Sjaj Istine – tema: Gospa i Hrvati; ur. i vod.: don Josip Mužić

21:00 Znam komu sam povjerovao – ur. i vod.: Mirko Barun


Petak, 22.02.2019.
09:00 Misije – svjetlo svijeta – tema: Misijski rad u Boliviji; gost: fra Ivica Vrbić, misionar u Boliviji; ur. i vod.: Ines Sosa Meštrović

10:30 Zajedno s Kristom – tema: Kraljevstvo Božje; ur. i vod.: mons. Zvonimir Sekelj


Četvrtak, 21.02.2019.
10:30 Poticaji Stjepana Kranjčića – ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00
Kulturni uskličnik - special - Ususret Danu hrvatske glagoljice i glagoljaštva; sudjeluju: dr.sc. Željko Jozić (ravnatelj IHJJ), dr.sc. Tatiana Petrić (ravnateljica NSK); gosti u studiju: Kristina Repar iz Odjela za hrvatsko glagoljaštvo Matice hrvatske i Josip Mihaljević (IHJJ) voditelj projekta digitalnog učenja glagoljice; ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić

21:00
Znanjem do spoznaja – ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo


Srijeda, 20.02.2019.
09:00
Da život imaju – ur. i vod.: Zvonko Franc

10:30
Sport i Crkva – ur. i vod.: Marijan Spehnjak

17:00
Kap dobrote – tema: Devetnica Kapi dobrote; gosti: duhovnici i volonteri; ur. i vod.: Vinko Franković

21:00
Ignacijevim putovima – emisija isusovačkih bogoslova – ur. i vod.: Daniel Vorih i Matej Zdravčević


Utorak, 19.02.2019.
09:00
Kraljica instrumenata – tema: Orguljski cantus Miroslava Miletića; gost: Edmund Andler Borić, mr. orgulja; ur. i vod.: Dalija Mock

10:30
Marija odgajateljica – ur. i vod.: don Ante Stojić   

17:00
Znanjem do spoznaja – tema: Kraljevska palača i nekadašnje obrambene zidine i utvrde na Gornjem gradu; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00
Hodaj uza me i budi mi prijatelj - tema: Mladi u književnosti; gošća: Sanja Pažin; ur. i vod.: Ines Sosa Meštrović


Ponedjeljak, 18.02.2019.
09:00
Prigodna emisija – tema: Pojava agresivnih ponašanja u javnosti; ur. i vod: Anđelko Bošnjak

15:45
Jubilate Deo – emisija o gregorijanskom pjevanju; tema: Misa de Angelis; gost-urednik: Tihomir Prša, prof. crkvene glazbe; vod.: Dalija Mock   

17:00
Križari – tema: Feliks Niedzielski; gost: Domagoj Grgeljac; ur. i vod.: Darijo Burjan

21:00
Nadom nošeni – tema: Tečaj kršćanske meditacije – Psalmi; ur. i vod.: p. Mijo Nikić


Nedjelja, 17.02.2019.
08:15 Mladi i vjera – gošće: djevojčice Inja, Luna i Lea; ur. i vod.: Božidar Biondić
             
17:00
Pjevajte Gospodinu pjesmu novu - emisija ozbiljne duhovne glazbe - ur. i vod.: mo. Josip degl´Ivellio

21:00
Snaga Hrvatske – gost: prof. dr. Andrija Hebrang; ur. i vod.: Mislav Benčević


Subota, 16.02.2019.

09:00
Schönstatt – to sam ja – gošća: Dubravka Tomić Brekalo
ur. i vod.: Anđa Slunjski

             
10:30
Škrinjica-čuvarica – tema: Udruga „Sikirevački motivi“; gosti: tajnik Udruge Mato Galović i članice Marija Živić, Ana Jarić i Ana Galović; ur. i vod.: Višnja Mikić

17:00 Prigodna emisija - Obiteljska slagalica / zabavni kviz;
ur. i vod.: Antea Katić i Ivka Malkoč Bastašić

 
21:00
Znanjem do spoznaja – tema: Dan za noćim hodi, a noć za danom hrli; ur. i vod.: Tatjana Kren, prof.


Petak, 15.02.2019.
09:00
Nadom nošeni – tema:  Predrasude o  fizičkoj  aktivnost u trudnoći; gost : Valentina Sumpor, dipl. ekonomistica, fitness trener;
ur. i vod.: doc. dr. sc. Dubravka Šimunović

10:30 Škrinjica–čuvarica – tema: Utjecaj glagoljaša na kulturni život Dalmacije; gost: Petar Merčep, autor knjige; ur. i vod.: Zdravka Andrijašević

17:00 Izazovi – tema: Izazovi suvremenog roditeljstva
gošće: Ilijana Bertović, pedagoginja i  profesorica njemačkog i
Iva Divić, majka odgajateljica; ur. i vod.: s. Augustina Barišić


21:00
Semper magis - ur. i vod.: p. Stipo Balatinac


Četvrtak, 14.02.2019
.
09:00 Prigodna emisija - tema: sv. Valentin i Dan zaljubljenih – ur. i vod.: Dalija Mock i Petar Bilobrk


10:30 Škrinjica-čuvarica - tema: Bednjanski naglasak; gošća: gđa Dragica Žimbrek ; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Proničeš me svega i poznaješ – gost: vlč. Danijel Dukić; ur. i vod.: Snježana Brkić

21:00 Snaga Hrvatske – gošće: Rozalija Bartolić i Tanja Polić Marković; ur. i vod.: Petar Bilobrk


Srijeda, 13.02.2019.
09:00 Katehete - ur. i vod.: preč. Josip Kuhtić


10:30 Promišljajmo glazbu – tema: Richard Wagner; ur. i vod.: Dalija Mock i Matija Podnar

17:00 Prostranstva riječi – tema: „Doživljajnost“; ur. i vod.: Sead Ivan Muhamedagić, prof.

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Siromašni u srcu kršćanske ljubavi; gosti: prof. dr. sc. Stjepan Baloban i doc. dr. sc. Silvija Migles; ur. i vod.: Petar Bilobrk


Utorak, 12.02.2019.
09:00
Škrinjica-čuvarica – tema: dr. sc. Ljubomir Maraković
ur.: dr. sc. Vladimir Lončarević; vod.: Ivka Malkoč Bastašić


10:30
Sedma u Duhu i s duhom – tema: Dan ružičastih majica - borba protiv međuvršnjačkog nasilja; ur. i vod.: Tihana Arbanas

17:00
Znanjem do spoznaja – tema: Parkovi i šetališta Cmrok i Tuškanac;  ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Živimo zajedno – tema: Kada biste imali vjere; gosti: Marija i Mario Modrić; ur. i vod.: s. Slavka Sente


Ponedjeljak, 11.02.2019.
09:00
Iz baštine grkokatolika – ur. i vod.: o. Danijel Hranilović

17:00 Nadom nošeni – tema: Krvarenje; gost: prof. dr. sc. Ernest Bilić, pročelnik Zavoda za pedijatrijsku hematologiju i onkologiju       KBC-a Zagreb;  ur. i vod.: s. Augustina Barišić

21:00 Znanjem do spoznaja – gost: dr. Luka Balvan; ur. i vod.: dr. sc. Andreja Švigir


Nedjelja, 10.02.2019.
08:15
Mladi i vjera –  ur. i vod.: Božidar Biondić

17:00
Duhovno pomoći čovjeku – emisija djelatnika i suradnika centra za duhovnu pomoć
tema: Izlaz iz patnje; voditeljice: Slavica Črnac i Dubravka Jedjut Rosandić, hagioasistentice


21:00
U ovo vrijeme - tema: Oni ostaviše sve i pođoše za njim; ur. i vod.: Ivica Ursić



Petak, 08.02.2019
.
09:00 Prigodna emisija – ur. i vod.: tema: Obitelj; ur. i vod.: Ivka malkoč Bastašić i Petar Bilobrk
             
10:30 Izazovi – tema: Na putu s Marijom; gost: Robert Rukavina; ur. i vod.: Snježana Zdraveski


17:00 Nadom nošeni - tema: Svjetski dan bolesnika; gošće: Vlasta Vučevac, dr. med., Ahnetka Stojanović - magistra sestrinstva, DZ Vukovar, Dunja Raguž - prvostupnica sastrinstva, DZ Vukovar i Janja Stojanović - magistra sestrinstva, DZ Županja; ur. i vod.: Krešimir Lovrić, dr. med.

Četvrtak, 07.02.2019.
10:30 Hrvatske vrednote – tema: „VIRKAS“ – Virovitički kazališni susreti; ur. i vod.: Božidar Biondić

17:00 Kazalište bez maske – tema: Kazališni rad Ive Gregurevića; gošće: Mira Muhoberac, teatrologinja i dramaturginja i Anja Šovagović, glumica; ur. i vod.: Ozana Iveković

21:00 Prigodna emisija – tema: Aktualnosti; ur. i vod.: Ivka malkoč Bastašić i Petar Bilobrk


Srijeda, 06.02.2019
.
09:00 Biti prijatelj - ur. i vod.: vlč. Anđelko Katanec

10:30 Stopama svetih supružnika – tema: Sveti supružnici 1. tisućljeća; ur.: Petar Krešimir Hodžić, dr. med.; vod.: Ivka Malkoč Bastašić


17:00 Škrinjica-čuvarica – tema: Aktivnosti Slovaka u RH sa sjedištem u Našicama; gosti: Branka Baksa,  tajnica Saveza Slovaka RH i predsjednica  Matice slovačke u Markovcu Našičkom te članica Savjeta za nacionalne manjine RH i Vlado Hulak, predsjednik Matice slovačke u Jelisavcu i član Izvršnog odbora Saveza Slovaka RH; ur. i vod.: Višnja Mikić

21:00 Znanjem do spoznaja – Kultura života - ur. i vod.: dr. sc. Ana Volarić Mršić



Utorak, 05.02.2019
.
09:00 Prigodna emisija – tema: Søren Kierkegaard - Kakva je moja vjera?; ur. i vod.: Anđelko Bošnjak

10:30 Pustolovina srca – tema: Putevi uspješnog braka; ur. i vod.: Marija Hranilović
                     
17:15 Znanjem do spoznaja – tema: Građanski vrtovi u gradu Zagrebu; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo 

21:00 Put k Suncu – ur. i vod.: p. Božidar Nagy



Ponedjeljak, 04.02.2019.
09:00 Kroz stoljeća Crkve – tema: 4. križarski ratovi; ur.: p. Ivica Musa, DI; vod.: Dalija Mock 
                       
15:45 Škrinjica-čuvarica – tema: Hrvatska imena – imena i nadimci; ur.: Marina Čubrić; vod.: Dalija Mock

17:00 Nadom nošeni - ur. i vod.: Suzana Kukulj, dr. med. spec. pulmolog
       
21:00 Zajednica Cenacolo – ur. i vod.: Ivka Malkoč Bastašić




Nedjelja, 03.02.2019.
08:15 Mladi i vjera – gosti: Vinko i Jaga Široki; ur. i vod.: Božidar Biondić

16:00 Hrvatski pleter – tema: Gradimo mostove povjerenja i zajedništva; gost: Zvonko Milas, državni tajnik središnjeg državnog ureda za Hrvate izvan RH; ur. i vod.: Jasna Pavelić Jureško     

17:00 Tebi pripadam – ur. i vod.: Kristina Bitanga i Luka Jelavić  
                                                                                  
21:00 Živjeti Ljubav – ur. i vod.: Danijela De Micheli Vitturi 


Subota, 02.02.2019.
17:00 Zajednica kršćanskog života – ur. i vod.: Anđa Jakovljević, prof.

21:00
Zašto baš ja? – emisija bogoslova Riječke nadbiskupije - gost: Dario Perković, vjeroučitelj laik Iz Rijeke; ur. i vod.: Zoran Maričević 


Petak, 01.02.2019.

09:00 Kap po kap slap – tema: Savjeti sv. Hildegarde iz Bingena o zdravoj prehrani; ur. i vod.: Jacqueline Otilija Bat, prof.

10:30
Nadom nošeni – tema: Dječja i adolenscentna psihijatrija; gost: prim. dr. sc. Tomislav Franić, dr.med., psihijatar subspecijalist dječje i adolesentne psihijatrije i subspecijalist forenzičke psihijatrije; ur. i vod.: Zdenka Čorkalo, dr. med. spec. anesteziolog   

17:00
Zajednica Molitva i riječ – ur. i vod.: Ljerka Jurkić, prof.

21:00
Oči u oči  – tema: „Tko god dakle hoće da bude prijatelj svijeta, promeće se u neprijatelja Božjega“ (Jak 4,4); ur. i vod.: Božo Barun





Frekvencije:

Zagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHzVirovitica: 88,3 MHz
Split: 97,2 MHzVinkovci - Vukovar: 91,6 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzSplit: 97,2 MHz
Satelit: EUTELSAT 16E, 11595 MHz, HSplit: 97,2 MHz
Opatija - Rijeka: 88,8 MHzZagreb: 96,4 MHz i 106,8 MHz
Čistom srijedom ili Pepelnicom započinje korizmeno vrijeme!
Trenutno u programu: 07:30 Molitva - Jutarnja
Sljedeće u programu: 07:45 Upoznajmo Bibliju

Download promotivnog materijala. Saznaj više

Duhovni kutak

Bože, pomozi mi da budem plodna zemlja i na kraju donesem rod!

Zahvali Gospodinu što te Njegova riječ vodi prema plodovima u tvome životu.

Galerija slika

IMG_20180424_131539
DSC_0160
DSC_0157
DSC_0155
DSC_0144
DSC_0139
RM_RADIODRAMA3
Copyright © Radio Marija 2009.I Design by: Endora