Nalazite se:

Program - Arhiv emisija

Arhiv emisija

Za preslušavanje emisija kliknite na link poslušajte. Ako želite emisiju spremiti na svoje računalo desnim klikom miša kliknite na link poslušajte i označite Save Target As... ili Save Link As... (ovisno koji internet preglednik koristite). Spremite na računalo.



RIJEČ GOSPODNJA





26.01.2020.
Homilija p. Antuna Volenika


19.01.2020.

Homilija fra Vjenceslava Janjića



12.01.2020.

Homilija vlč. Milana Dančua



05.01.2020.

Homilija vlč. Darija Krala



29.12.2019.

Homilija p. Josipa Batinića




25.12.2019.
Homilija p. Nikole Stankovića









ARHIV EMISIJA



Utorak, 28.01.2020.

09:00 Stranac bijah i primiste me - tema: Susret građana s izbjeglicama; ur. i vod.: Martina Prokl Predragović

10:30 Dominik – propovjednik milosti – tema: sv. Toma Akvinski – uzor za obrazovanje i propovijedanje danas; gošće: doc. dr. sc. Marina Novina i s. Ivana Pavla, dominikanka; ur. i vod.: Ana Buljat

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Doprinos književnice Marije Kumičić u izgradnji kulturno – povijesnih spomenika u Zagrebu; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo



Nedjelja,
19.01.2020.
08:15 „Biti Tvoja riječ“ – ur. i vod.: Božidar Biondić

09:30 Prigodna emisija – predstavljamo župu Bezgrješnog Srca Marijina i samostan sv. Antuna Padovanskog u Vinkovcima; gost: fra Miljenko Hontić, gvardijan; vod.: Josip Matezović, vjeroučitelj

12:30 Spomendar – ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

16:00 Pustite malene k meni – ur. i vod.: Dalija Mock

17:00 Pjevajte Gospodinu pjesmu novu – emisija ozbiljne duhovne glazbe; tema: 96. godišnjica rođenja fra Bonaventure Dude; ur. i vod.: mo. Josip degl´Ivellio


Subota, 18.01.2020.
09:00 Schönstatt – to sam ja – gošća: Dubravka Tomić Brekalo; ur. i vod.: Anđa Slunjski

10:30 Škrinjica-čuvarica – gosti: supružnici Mara i Marko Dubravac iz Blažević Dola u općini Staro Petrovo Selo; ur. i vod.: Višnja Mikić

17:00 Marijina legija – ur. i vod.: Marijana Oroz

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Biblija i zvijezde – knjiga proroka Daniela; ur. i vod.: Tatjana Kren, prof.


Petak, 17.01.2020.
09:00 Nadom nošeni – tema: Važnost oca u odgoju djece; gost: Matej Čukljak, mag. psihologije; ur. i vod.: doc. dr. sc. Dubravka Šimunović

10:30 Škrinjica-čuvarica – tema: Kako očuvati tradiciju i baštinu; gosti: članovi KUD-a „Bektež“ iz istoimenog slavonskog mjesta u blizini Kutjeva; ur. i vod.: Višnja Mikić

17:00 Izazovi – gošće: volonterke Caritasa u Velika Mlaka; ur. i vod.: Slavica Janković, viša med. sestra


21:00 Semper magis – tema: Duhovne vježbe; gosti: svećenici isusovci p. Ignacije Čižmešija i p. Vatroslav Halambek; ur. i vod.: p. Hrvoje Mravak


Četvrtak, 16.01.2020.

09:00 Prigodna emisija – tema: Bog sluša moju molitvu; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

10:30 Poticaji Stjepana Kranjčića – gosti: dr. sc. Tanja Baran i Dubravko Sidor; ur. i vod.: p. Stjepan Fridl

17:00 Novi pokušaji – ur. i vod.: Josip Lulić, sjemeništarac

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Hrvatski narodni vladari i Sveta Stolica  - na spomen međunarodnog priznanja Hrvatske 13. i 15. siječnja 1992. godine; ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo


Srijeda, 15.01.2020.

09:00 Da život imaju – tema: Aktualnosti u Zagrebačkoj nadbiskupiji; ur. i vod.: Zvonko Franc

10:30 Prigodna emisija – gost: Zvonko Franc, kantautor (predstavljanje njegove glazbe); ur. i vod.: Dalija Mock

17:00 Kap dobrote – tema: Zašto i kako pomagati bližnje i u 2020. godini?; ur. i vod.: Vinko Franković

21:00 Ignacijevim putovima – emisija isusovačkih bogoslova – tema: Duhovna zvanja; gost: p. Damir Kočiš, promotor duhovnih zvanja u Družbi Isusovoj; ur. i vod.: Daniel Vorih


Utorak, 14.01.2020.
09:00 Škrinjica-čuvarica – tema: don Joso Felicinović, hrvatski svećenik, publicist i socijalni radnik; ur.: dr. sc. Vladimir Lončarević; vod.: Ivka Malkoč Bastašić

10:30 Sveti u svijetu – tema: Plodovi sjedinjenja s Bogom; ur. i vod.: Sonja Tomić, prof.

17:00 Znanjem do spoznaja – tema: Akademski kipar Jozo Kljaković i njegova djela u Zagrebu (II. dio); ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

21:00 Živimo zajedno – tema: Kad blještavila nestane; gošće: Amalija Ciprić i Dijana Škvorčević; ur. i vod.: s. Slavka Sente


Ponedjeljak, 13.01.2020.
09:00 Iz baštine grkokatolika – tema: Bogojavljenje Gospodnje; ur. i vod.: o. Danijel Hranilović

17:00 Nadom nošeni – tema: Medicina starije životne dobi; gošća: Vlasta Vučevac, dr. med.; ur. i vod.: Krešimir Lovrić, dr. med.

21:00 Znanjem do spoznaja – tema: Mladi i društvena odgovornost; gost: Ivor Rogić, student menadžmenta; ur. i vod.: dr. sc. Andreja Švigir


Nedjelja, 12.01.2020.
08:15 „Biti Tvoja riječ“ – ur. i vod.: Božidar Biondić

12:30 Spomendar – ur. i vod.: dr. sc. Agneza Szabo

17:00 Duhovno pomoći čovjeku – emisija Centra za duhovnu pomoć – tema: "Ne boj se, samo vjeruj"; ur. i vod.: Slavica Črnac i Lana Poljak Branisavljavić

21:00 U ovo vrijeme – ur. i vod.: Ivica Ursić


Subota, 11.01.2020.